Българската армия е армия на чест, дълг и бъдеще. Това

...
Българската армия е армия на чест, дълг и бъдеще. Това
Коментари Харесай

Президентът Илияна Йотова: Българската армия е армия на чест, дълг и бъдеще

" Българската войска е войска на чест, дълг и бъдеще ".

Това сподели в празничното предаване на Българска национална телевизия " Денят на храбростта - 6 май " президентът на Република България Илияна Йотова.

Тя очерта и четири съществени целта за развиването на въоръжените сили – рационализация, вложения в хората, съюзнически отговорности и възстановяване на статута на военнослужещите.

По думите й когато се приказва претенциите към българската войска, би трябвало да се замисляме и дали страната и институциите са на мястото си и подсигуряват изискванията за развиването й .

„ Бих желала в мое лице те да видят тъкмо този бранител - на техните права и развиване “, сподели Йотова.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР