България U19 победи връстниците си от Черна гора във втората

...

Нова победа за юношите ни до 19 години срещу Черна гора

България U19 победи връстниците си от Черна гора във втората контрола сред двата отбора в София., а през днешния ден реализираха поврат за крайната победа с 3:1.

Гостите поведоха в 25-ата минута с гол на Владимир Перишич, който се възползва от безредие в наказателното поле на „ трикольорите “ и от близко със слабия си ляв крайник откри.

Десетина минути по-късно Даниел Хвойнев изравни, засичайки топката с глава след осъществяване на ъглов удар.

През втората част резервата Павел Жабов донесе триумфа на „ лъвовете “ с две попадения. Първото пристигна откакто нападателят засече подаване отдясно, а за 3:1 се разписа, откакто се възползва от неразчетено излизане на стража на гостите Кривокапич и с глава прати типката в мрежата.

България – Черна гора 3:1

0:1 Перишич 26`

1:1 Хвойнев 35`