България се докопа до 0:0 при гостуването на Грузия в

...

България устиска нулево реми в Тбилиси

България се докопа до 0:0 при гостуването на Грузия в четвъртия си мач от група С4 на Лигата на нациите.

Селекцията ни има три точки от първите четири мача и остават два, в които няма научен късмет да се бори да първото място, само че и никой не мисли за това след 2:5 против грузинците в Тбилиси.

Нашият противник довечера е отпред с 10 т., второто място е за Северна Македония със 7 т. след днешната си победа с 4:0 над Гибралтар.

Увеличава се интервалът без победа като посетител на България. За последно " лъвовете " завоюваха на непознат терен на 6 септември 2018 година - 2:1 над Словения, още веднъж в Лигата на нациите.

Днешният дуел мина под знака на злополуката в петък вечер, довела до тежка черепно-мозъчна контузия и интервенция на Тодор Неделев. Тимът ни излезе със специфични фланелки преди дуела с лика на Неделев, а в 8-ата минута домакинската аудитория му ръкопляска и стана на крайници.

Грузия доминираше и направи няколко пропуща. България не насочи нито един удар във вратата на противника и не сътвори голова опция.