Коментар на служебния премиер: Андрей Гюров за ситуацията в държавата да предаде властта
България продължава да не заплаща на Турция по газовия контракт с Боташ, само че парите остават изискуеми. Това заяви служебният министър председател Андрей Гюров пред БНР. По думите му, обстановката в България е сериозна, страната ни не стои добре във връзка с енергийната сигурност и на защитата. Освен това Гюров сподели, че провокациите пред бюджета са съществени и сега служебният кабинет се е концентрирал върху предаването на властта на бъдещото постоянно държавно управление.
Служебният министър - ръководител Андрей Гюров още веднъж съобщи, че изборите на 19-ти април са били най-честните досега. Коментира и работата на служебното държавно управление, като сподели, че „ оставят положително завещание “. Пример по какъв начин страната може да работи транспарантно и отговорно към българските жители. Очакванията му към новия кабинет са България да проработи по този начин, както чакат и желаят българските жители.
Андрей Гюров, длъжностен министър-председател: „ Това бяха едни от най-добре проведените и почтени избори, които сме имали в новата история оставяме едно положително завещание и един образец по какъв начин страната може да работи транспарантно. Подготвили сме доста явен пакет от ограничения, които са предвижени към Народното събрание и още с оповестяването на Народното събрание те би трябвало да бъдат признати, освен с цел да се помогне за проекта за възобновяване и резистентност, а тъй като това са извънредно значими ограничения за това България и системата да проработи по метода, по който българските жители чакат. “
Вижте повече в директното включване на Християна Димитрова
Служебният министър - ръководител Андрей Гюров още веднъж съобщи, че изборите на 19-ти април са били най-честните досега. Коментира и работата на служебното държавно управление, като сподели, че „ оставят положително завещание “. Пример по какъв начин страната може да работи транспарантно и отговорно към българските жители. Очакванията му към новия кабинет са България да проработи по този начин, както чакат и желаят българските жители.
Андрей Гюров, длъжностен министър-председател: „ Това бяха едни от най-добре проведените и почтени избори, които сме имали в новата история оставяме едно положително завещание и един образец по какъв начин страната може да работи транспарантно. Подготвили сме доста явен пакет от ограничения, които са предвижени към Народното събрание и още с оповестяването на Народното събрание те би трябвало да бъдат признати, освен с цел да се помогне за проекта за възобновяване и резистентност, а тъй като това са извънредно значими ограничения за това България и системата да проработи по метода, по който българските жители чакат. “
Вижте повече в директното включване на Християна Димитрова
Източник: bnt.bg
КОМЕНТАРИ




