България обърна Северна Ирландия и победи с 2:1 островитяните в

...

Вълшебникът Неделев избухна за победа за България срещу С. Ирландия пред погледа на Румен Радев

България обърна Северна Ирландия и победи с 2:1 островитяните в международна подготовка на Националния стадион " Васил Левски ". Истински воин за селекцията на Ясен Петров бе Тодор Неделев , който заби и двете попадения за трикольорите. Гостите поведоха през първата част, когато бяха тотални господари против неугледните домакини. Звездата на Ботев Пловдив обаче изригна с два превъзходни гола през втората част.

На трибуните имаше обидно малко аудитория - към 700-800 фенове. Сред тях се открояваше президентът на България - Румен Радев, който не скри насладата си от чудесните осъществявания на Неделев.

С тези 3 точки нашите към този момент 8 в актива си в групата. Шансове за класиране на Мондиала в Катар нямаме, тъй като Швейцария и Италия са недостижими на върха, само че пък по всяка възможност ще финишираме трети в потока, което е крачка напред, спрямо минали изяви в квалификации.

В последния кръг гостуваме на " кръстоносците " в Женева.