България е на път да се превърне от износител на

...
България е на път да се превърне от износител на
Коментари Харесай

Петков обвини вносителите на вота в пропаганда

България е на път да се трансформира от експортьор на електрическа енергия във вносител с всички, произлизащи от това опасности. Това съобщи в Народното събрание Искра Михайлова от „ Възраждане “ от името на вносителите на вота на съмнение в бранш „ Енергетика “ към държавното управление на Николай Денков.

Безотговорните дейности на това държавно управление подписаха смъртната присъда на българската енергетика, съобщи тя. По думите ѝ публичният заем на доверие към това държавно управление е изцяло привършен. Продължаването на неговата работа би довела до извънредно тежки последствия за България в дълготраен проект. Лобизъм, корупция, несръчност в областта на енергетиката ще доведат до загуба на хиляди работни места и обезлюдяването на тези райони, безапелационни са от „ Възраждане “.

Съпредседателят на Политическа партия излезе на трибуната и разгласи, че не може Денков да носи отговорност за последните 30 години, като разясни, че опозицията евентуално ще плаши гласоподавателите си със „ студена зима ”. „ Много от вас си служат с лъжи ”, счита Петков.

Той изясни, че териториалните проекти са били изпратени към Европейски Съюз, с цел да не загубим над 1,6 млрд.лв.

„ Да употребявате вота на съмнение като част от предизборната ви акция демонстрира предизборна отпадналост. Имате единствено агитация, учредена на боязън и ненавист, нямате визия за България. Този избор няма да мине. Нека да ви е ясно, че ние продължаваме да се борим за хората в енергийния бранш. Ще се борим за здрави, образовани деца, съвременна България, ще се борим за нашата татковина ”, съобщи с трептящ глас Петков.

„ Дебатът не е дали да се затварят ТЕЦ-овете, а дали България ще вземе 4.2 млрд лв., а не както той сподели 1.2 млрд лв.. Министър Радев би трябвало да употребява думата неистина свободно “, сподели Йорданов и добави: „ Този, който ги е писал, е грамаден накадърник. Вие сте тотални шушумиги. Оставям ви го тук, да се ориентирате, като четете “, приключи той.

В своя отбрана Кирил Петков сподели, че се употребява страхът на хората, а Има Такъв Народ правели шоу и имали комедийни изявления./ Tribune.bg

Източник: breaking.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР