България е единствената страна в ЕС, чийто дефицит няма да

...
България е единствената страна в ЕС, чийто дефицит няма да
Коментари Харесай

Борисов: Ние сме единствената страна в ЕС, чийто дефицит няма да надвишава 3% от БВП през 2020 г.

България е единствената страна в Европейски Съюз, чийто недостиг няма да надвишава 3% от брутния вътрешен артикул през 2020 година

С това похвали на персоналната си страница във Facebook министър председателят Бойко Борисов  Бойко Борисов Бойко Методиев Борисов е министър-председател на Република България. Роден е на 13 юни 1959 година Ето какво още показа той:

"Това сочат данните от есенната икономическа прогноза на Европейската комисия, която показа през днешния ден еврокомисарят по стопанската система Паоло Джентилони. Според данните Брутният вътрешен продукт на България ще се свие с 5,1% тази година, само че ще нарасне с 2,6% през 2021 година и с 3,7% през 2022 година Това е следващото удостоверение на думите ми от през вчерашния ден, че ще изправя страната след рецесията ".


Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР