България е трета в ЕС по годишно намаление на емисиите парникови газове през четвъртото тримесечие на 2025 г.
България е била измежду трите страни от Европейски Съюз с най-голямо годишно понижение на излъчванията парникови газове, отделени в атмосферата през четвъртото тримесечие на предходната година по отношение на същия интервал година по-рано. Това сочат най-новите данни на европейската статистическа организация Евростат.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




