България е била сред трите страни от ЕС с най-голямо

...
България е била сред трите страни от ЕС с най-голямо
Коментари Харесай

България е трета в ЕС по годишно намаление на емисиите парникови газове през четвъртото тримесечие на 2025 г.

България е била измежду трите страни от Европейски Съюз с най-голямо годишно понижение на излъчванията парникови газове, отделени в атмосферата през четвъртото тримесечие на предходната година по отношение на същия интервал година по-рано. Това сочат най-новите данни на европейската статистическа организация Евростат.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР