Българите казаха с ирония на Бойко Борисов да си кара

...
Българите казаха с ирония на Бойко Борисов да си кара
Коментари Харесай

МИР: Българите казаха на Борисов да си кара джипката със здраве

Българите споделиха с подигравка на Бойко Борисов да си кара джипката със здраве и това е едно от посланията на парламентарните избори. Това съобщи ръководителят на Политическа партия МИР Симеон Славчев в предаването " Беновска пита " по Радио К2.

" Както президента на Руската федерация Владимир Путин сподели на своя американски сътрудник Джо Байдън да е здрав, по този начин и българските гласоподаватели пратиха със здраве и подигравка Борисов да си кара джипката. За страдание обаче тези избори бяха манипулирани и това беше следващата замяна на вота на българските жители ", съобщи Симеон Славчев.

Той сподели, че в новото Народно заседание, като се изключи партията на Слави Трифонов, са се събрали единствено остарели муцуни, множеството от които са били част от ръководството на Бойко Борисов в избран миг.

" Слави Трифонов също не е ново лице. Той имаше публицистично телевизионно предаване в продължение на 25 години. Той беше с Костов, след това беше против него, беше с Кунева, обърна се против нея, беше с Бойко Борисов, обърна се против него. Той като водач на втората по величина политическа мощ в Народното събрание би трябвало да си изрича гласно мнението, а не да мълчи ", разяснява ръководителят на Политическа партия МИР.
Той съобщи, че някои от партиите, влезнали в Народното събрание, са откраднали лозунга на справедливия цивилен митинг против Бойко Борисов. Симеон Славчев разяснява, че гласовете от страната и от чужбина на българските жители бяха манипулирани и сменени по време на парламентарните избори.
" Имаме доста сигнали за нарушавания, в които имаме ясни и безапелационни доказателства, че вотът е сменен и са дописвани в изборните описи лица, които не са дали своят вот. Имаме информация за това и сме алармирали на способените органи ", съобщи Симеон Славчев.

Той разяснява, че страната повече не може да се ръководи по досегашния метод и че всеки политик би трябвало да поеме отговорност за дейностите си и да се явява в Народното събрание.

" Силно се надявам, че тази епоха на джипката ще свърши и ще забележим съответни политики и хрумвания ", съобщи още ръководителят на Политическа партия МИР.
Той добави, че политиката не е за надхитряване на една политическа мощ над друга и че президентът Румен Радев би трябвало да бъде подсилен от всички отговорно политически партии, цивилен и неправителствени организации, тъй като е единственият останал честен стожер на българското общество.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР