Българинът Юлиян Ненов направи силен мач и се отличи с

...

Юлиян Ненов блести в Малта

Българинът Юлиян Ненов направи мощен мач и се отличи с две асистенции при успеха на първенеца Хамрун с 2:1 над гостуващия Гзира Юнайтед в мача от десетия кръг на малтийското футболно състезание.

Ненов беше в основата на попаденията на Едер малко след почивката и на Люк Монтебело осем минути преди края, с които домакините поведоха с 2:0.

Съперникът върна един гол в петата минута на добавеното време посредством Карлос Чаба, а незабавно по-късно Ненов, който малко по-рано получи удар в мускула, беше сменен.

С триумфа Хамрун събра 23 точки и заема второто място, като се приближи на 3 точки от водача Флориана, който в събота завоюва с 3:0 против домакина Моста.

Българският вратар Георги Китанов още веднъж беше на равнище за гостите и резервира врататата си суха в четвърти следващ мач и за осми път от началото на сезона, в който той е позволил едвам две попадения в десетте срещи на отбора си от шампионата.
Източник: novsport.com