пр.н.е. Премиерът казва, че MLA Джоан Филип е „много болна“, моли за молитви
Б.К. Премиерът Дейвид Еби споделя, че NDP MLA Джоан Филип е доста болна и моли английските колумбийци да се молят за нея.
Eby направи изказването в законодателния орган в сряда следобяд.
Миналия декември събранието на NDP излезе с изказване, в което се споделя, че MLA от Ванкувър-Страткона е болен и се подлага на проби.
Eby не даде детайлности за заболяването на Филип.
„ Джоан е необикновен боец; тя постоянно е била, ” сподели Иби. разширено семейство в този сложен миг. ”
Получавайте ежедневни национални н...
Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg
КОМЕНТАРИ




