Б.К. Премиерът Дейвид Еби казва, че NDP MLA Джоан Филип

...
Б.К. Премиерът Дейвид Еби казва, че NDP MLA Джоан Филип
Коментари Харесай

пр.н.е. Премиерът казва, че MLA Джоан Филип е „много болна“, моли за молитви

Б.К. Премиерът Дейвид Еби споделя, че NDP MLA Джоан Филип е доста болна и моли английските колумбийци да се молят за нея.

Eby направи изказването в законодателния орган в сряда следобяд.

Миналия декември събранието на NDP излезе с изказване, в което се споделя, че MLA от Ванкувър-Страткона е болен и се подлага на проби.

Eby не даде детайлности за заболяването на Филип.

„ Джоан е необикновен боец; тя постоянно е била, ” сподели Иби. разширено семейство в този сложен миг. ”

 Получавайте ежедневните вести от Канада във входящата си поща, тъй че в никакъв случай да не пропуснете най-важните вести за деня.

Получавайте ежедневни национални н...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР