Азис се чувства стресиран от мащаба на еуфорията на Галена,

...
Азис се чувства стресиран от мащаба на еуфорията на Галена,
Коментари Харесай

Азис се подготвя за Галена

Азис се усеща уплашен от мащаба на еуфорията на Галена, която от няколко месеца е в трескава подготовка на огромния си концерт под мотото „ Еуфория “. Събитието ще се състои в София на 8 ноември 2025 година в Арена 8888, а дружно с нея усилени подготовки текат и за гост-звездите в шоуто й, измежду тях е и Азис.

„ Остават два дни до “Еуфория ” Галена, Арена 8888 тръпне! Ние почистваме последни елементи към спектакъла. Двамцата сме си и се вълнуваме. Екипът й е топ! Нищо не може да се обърка, ние сме с теб, Гал! “ – написа Краля на попфолка, показвайки в профилите си в обществените мрежи фотография с атрактивната си колежка и добра другарка, написа Signal.bg.

Малко преди това Азис направи и друго самопризнание пред почитателите си в обществените мрежи: „ Готови ли сте за Галена на 8-ми в Арена 8888???Няма подобен кеф да репетираш с обичания човек, виждайки какви грандиозни неща е подготвил! Леко съм уплашен от мащаба “ – показа той, добавяйки и фрагменти от репетиционния развой в залата.



Любопитно е също, че фолк идолът е решен в черна тениска с лика на Галена, над който е изписано името на певицата и мотото на концерта й.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР