Крушарски се закани на ЦСКА: Отиваме в София да вдигнем купата!
" Аз съм бедняк и си крънкам всеки ден ", сподели притежателят на Локо Пд
Две Купи на България, една Суперкупа и сребърни медали в шампионата. Това е активът на Христо Крушарски, откогато пое издръжката на Локомотив Пловдив през ноември 2015 година. След две седмици пред него и смърфовете се открива опция за трета купа. Финалът с ЦСКА е на 20 май (сряда). За него, бъдещето на черно-белите и закачката с благодетеля на Ботев Пд Илиан Филипов, Крушарски приказва пред „ Тема Спорт “.
ЗА ФИНАЛА И РАЗПРЕДЕЛЕНИЕТО НА БИЛЕТИТЕ
Какво да систематизирам?! Това не е сено, плява, фураж и храна, с цел да го разпределяме. Който желае и има пари купува. Пазарна икономика… Те са разпределени – 50 на 50. Който не купи 50, другият взима останалите проценти и всичко е тъкмо. Публиката ни, в случай че желае да идва… Отборът ще е там, на терена. Локомотив сподели, че Христо Крушарски прави нещо, а не някой различен. Намерих си хора, които схващат от тази работа и имат предпочитание. Резултатите са на разположение. Щом имат копнеж, хвърлят се и горят в работата, значи всичко е наред. Така че публиката, в случай че желае да поддържа – да идва и да го прави, в случай че ли не – принудително никой не мога да накарам. ЦСКА, в случай че желаят и 50 000 да дойдат. Всичко е мъжка игра. Ние на никой не клякаме. Това би трябвало да се знае. Ние играем феърплей. Ако бием, ще се радваме, в случай че паднем – отново. Отиваме с настройката да вдигнем купата. Моето предпочитание и това на целия екип е купата да домува в Пловдив.
ЗА УСПЕХИТЕ МУ С ЛОКО ПЛОВДИВ
Аз съм съдействал най-вече за Локомотив Пловдив. За мен това ще е следващо скъпоплатено наслаждение. Имам две купи, една Суперкупа и една купа за второто място и сребърните медали. За тези години, в случай че някой е направил толкоз, в целия българския футбол, с изключение на Лудогорец, да пристигна да ми се обади. И аз съм го направил без пари. Особено на фона на средствата на Лудогорец.
ЗА БЪДЕЩЕТО НА ЛОКО ПД
Трябва към този момент съществено да стартираме да обръщаме внимание на младите. Аз непрекъснато приказвам по тази тематика. Трябва да ги поддържаме. Казват, бъркали… Ама то на 15 години кой не бърка?! Да не се е родил феномен. Не е единствено Севи Идриз при нас. Много му се точат на него, само че кой ще го вземе? Нямат толкоз пари. Освен ние и Славия кой различен е създал състезател от – до? Да, може би и Черно море. Там са Берк Бейхан и моят вратар Томов, който ще го доразвият. Ние сме царе на това да си „ убиваме “ децата. Всичко е въпрос на мъжка приказка, на схващане и доверие. Може да питате треньора Косич какви диалози водим всеки ден с него. Говоря и с играчите, само че понякога. Когато не са на работа. С новото управление нещата се получават – единият е взел школата (б.р. – Ташо Ташев), а другият (б.р. – Георги Величков) ще гони мъжкия футбол. Имат още малко да се ошлайфат, само че човек би трябвало да има самообладание. Ето, Тома Цилев го приготвих за политик. Дано да оказва помощ за спорта в този момент. Всички треньори в школите би трябвало да станат педагози. Те работят с деца и би трябвало да обърнем внимание на тази фраза. Учителите би трябвало да възпитават децата, а не те да вървят да помпат балони и да се разхождат като гламави по улиците.
ЗА ИНВЕСТИТОРИ И СОБСТВЕНОСТТА
Аз работя самосиндикално по тази тематика. Ако намеря някого – намеря. Момчетата от новото управление поеха задачата и към този момент потеглиха да обикалят, тъй като до момента ги беше позор да го вършат, да просят пари. А аз съм бедняк и си крънкам всеки ден – от мои другари, оттук-оттам, все намирам по нещо. Мен не ме е позор да желая за нещо, което няма да го сложа в джоба си. А желая да направя нещо за българския футбол, за клуба. Да остане и след мен.
ЗА ИЛИЯН ФИЛИПОВ И ДЕРБИТО С БОТЕВ
Илиян Филипов ще ме бие на футбол за Нова година, само че не знам коя. Това е задявка, която не я направих аз, а той. В оня прославен мач (б.р. – прекратеният за състезание през есента) и двете страни имаха виновност, в случай че гледаме действително на нещата.
Две Купи на България, една Суперкупа и сребърни медали в шампионата. Това е активът на Христо Крушарски, откогато пое издръжката на Локомотив Пловдив през ноември 2015 година. След две седмици пред него и смърфовете се открива опция за трета купа. Финалът с ЦСКА е на 20 май (сряда). За него, бъдещето на черно-белите и закачката с благодетеля на Ботев Пд Илиан Филипов, Крушарски приказва пред „ Тема Спорт “.
ЗА ФИНАЛА И РАЗПРЕДЕЛЕНИЕТО НА БИЛЕТИТЕ
Какво да систематизирам?! Това не е сено, плява, фураж и храна, с цел да го разпределяме. Който желае и има пари купува. Пазарна икономика… Те са разпределени – 50 на 50. Който не купи 50, другият взима останалите проценти и всичко е тъкмо. Публиката ни, в случай че желае да идва… Отборът ще е там, на терена. Локомотив сподели, че Христо Крушарски прави нещо, а не някой различен. Намерих си хора, които схващат от тази работа и имат предпочитание. Резултатите са на разположение. Щом имат копнеж, хвърлят се и горят в работата, значи всичко е наред. Така че публиката, в случай че желае да поддържа – да идва и да го прави, в случай че ли не – принудително никой не мога да накарам. ЦСКА, в случай че желаят и 50 000 да дойдат. Всичко е мъжка игра. Ние на никой не клякаме. Това би трябвало да се знае. Ние играем феърплей. Ако бием, ще се радваме, в случай че паднем – отново. Отиваме с настройката да вдигнем купата. Моето предпочитание и това на целия екип е купата да домува в Пловдив.
ЗА УСПЕХИТЕ МУ С ЛОКО ПЛОВДИВ
Аз съм съдействал най-вече за Локомотив Пловдив. За мен това ще е следващо скъпоплатено наслаждение. Имам две купи, една Суперкупа и една купа за второто място и сребърните медали. За тези години, в случай че някой е направил толкоз, в целия българския футбол, с изключение на Лудогорец, да пристигна да ми се обади. И аз съм го направил без пари. Особено на фона на средствата на Лудогорец.
ЗА БЪДЕЩЕТО НА ЛОКО ПД
Трябва към този момент съществено да стартираме да обръщаме внимание на младите. Аз непрекъснато приказвам по тази тематика. Трябва да ги поддържаме. Казват, бъркали… Ама то на 15 години кой не бърка?! Да не се е родил феномен. Не е единствено Севи Идриз при нас. Много му се точат на него, само че кой ще го вземе? Нямат толкоз пари. Освен ние и Славия кой различен е създал състезател от – до? Да, може би и Черно море. Там са Берк Бейхан и моят вратар Томов, който ще го доразвият. Ние сме царе на това да си „ убиваме “ децата. Всичко е въпрос на мъжка приказка, на схващане и доверие. Може да питате треньора Косич какви диалози водим всеки ден с него. Говоря и с играчите, само че понякога. Когато не са на работа. С новото управление нещата се получават – единият е взел школата (б.р. – Ташо Ташев), а другият (б.р. – Георги Величков) ще гони мъжкия футбол. Имат още малко да се ошлайфат, само че човек би трябвало да има самообладание. Ето, Тома Цилев го приготвих за политик. Дано да оказва помощ за спорта в този момент. Всички треньори в школите би трябвало да станат педагози. Те работят с деца и би трябвало да обърнем внимание на тази фраза. Учителите би трябвало да възпитават децата, а не те да вървят да помпат балони и да се разхождат като гламави по улиците.
ЗА ИНВЕСТИТОРИ И СОБСТВЕНОСТТА
Аз работя самосиндикално по тази тематика. Ако намеря някого – намеря. Момчетата от новото управление поеха задачата и към този момент потеглиха да обикалят, тъй като до момента ги беше позор да го вършат, да просят пари. А аз съм бедняк и си крънкам всеки ден – от мои другари, оттук-оттам, все намирам по нещо. Мен не ме е позор да желая за нещо, което няма да го сложа в джоба си. А желая да направя нещо за българския футбол, за клуба. Да остане и след мен.
ЗА ИЛИЯН ФИЛИПОВ И ДЕРБИТО С БОТЕВ
Илиян Филипов ще ме бие на футбол за Нова година, само че не знам коя. Това е задявка, която не я направих аз, а той. В оня прославен мач (б.р. – прекратеният за състезание през есента) и двете страни имаха виновност, в случай че гледаме действително на нещата.
Източник: novsport.com
КОМЕНТАРИ




