Аз съм повече съученик с президента Румен Радев Румен Георгиев

...
Аз съм повече съученик с президента Румен Радев Румен Георгиев
Коментари Харесай

Делян Добрев към БСП: И президента Радев ли съм назначил?

Аз съм повече съученик с президента Румен Радев Румен Георгиев Радев е български боен, генерал-майор от запаса. Бивш... към профила, в сравнение с със зам.-кмета на Хасково Милена Трендафилова. С президента сме учили в едно учебно заведение. Това сподели от парламентарната естрада депутатът от ГЕРБ Делян Добрев Делян Александров Добрев е роден в град Хасково. Той приключва висшето си... към профила в отговор на изказване на народния представител от Българска социалистическа партия Елена Йончева, в което тя още веднъж упрекна ръководещите в роднински назначения в община Хасково.

Точно толкоз съм съучастник с президента Румен Радев, колкото и с Милена Трендафилова и зам.-кмета на Хасково Евгени Консулов. Аз съм съученик и с основния секретар на президента Димитър Стоянов – ние сме свързани лица. И президента Радев ли съм назначил, обърна се Добрев към "червените ".

Във всяка една държавна конструкция имам съученици, тъй като съм учил в езиковата и в математическата гимназия в Хасково. Но аз не ги познавам тези хора. Ставате смешна, г-жо Йончева, сподели още Делян Добрев.

Съжалявам, че предложих Добри Беливанов за кмет на Хасково. От 247 души, които работят в общината, един ми е непосредствен родственик - Росица Гаргова, първа братовчедка, на двама съм кум, един от които е и заместник-кмет /Евгени Консулов/, съобщи по-рано в коридорите на Делян Добрев. Той добави, че кумецът му Консулов бил най-подготвеният човек в региона за работа с европейските фондове.

Добрев заяви, че от повече от година двамата заместник-кметове са били подложени на напън, и попита за какво абсурдът е избухнал откакто в понеделник те са подали оставки, а не преди година или повече. Явно, заключи той, се е чакал комфортен миг за тази политическа офанзива.

Депутатът отхвърли да е бил съучастник във компании както с Консулов, по този начин и с другия зам.-кмет Милена Трендафолова, с която не били и съученици, каквито изказвания са се появили.

Пак бих предложил тези хора, гордея се с тях, безапелационен е Делян Добрев. Той акцентира, че с помощта на тях, на екипа на общината, на заместниците на Беливанов, в последните две години общината има вложения за 140 млн.лв., които са доста повече спрямо последните 20 години.

Освен това градът бил рекордьор по ниска цена на квадратен метър за саниране, като за 11 блока, които ще се оздравяват оттук насетне, имало подадени 120 предложения. Двамата заместник-кметове, по думите на регионалния координатор на ГЕРБ, са ходили от врата на врата да пропагандират хората да се възползват от опцията да рехабилитират жилищата си.

Не съжалавям, че снехме доверието си от Беливанов, което провокира тази вълна от инсцинирани кавги, разграничаваме се от него, тъй като желаеме да бъдем почтени с гласоподавателите, изясни Делян Добрев. Дали обаче кметът ще подаде оставка, било негова работа. Депутатът напомни, че сега Добри Беливанов е на първокласна екскурзия с предприемача Иван Стаматов, който, по думите му, имал редица контракти с общината, а кметът не вземал самичък решенията си.

Според информация, с която Добрев разполагал, в общината имало върху щемпел подписа на Добри Беливанов. Как може подписът на кмета да стои някъде в общината и, до момента в който той е в чужбина, да се подпечатват документи и подписват от негово име, разяснява Делян Добрев. За образец той даде съобщение от сряда на самия кмет до ръководителя на общинския съвет, парафирано с подписа му върху печата, до момента в който е в чужбина. Това ми звучи като занемареност, заключи Делян Добрев.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР