Аз съм много щастлив, че съм част от Лудогорец“, заяви

...
Аз съм много щастлив, че съм част от Лудогорец“, заяви
Коментари Харесай

Новият ас на Лудогорец: Заедно с феновете ще печелим титли

„ Аз съм доста благополучен, че съм част от Лудогорец “, съобщи Хосам Абделмагид
Новият футболист на Лудогорец Хосам Абделмагид насочи обръщение към почитателите на отбора, в което съобщи, че играчите и последователите дружно ще печелят титли.

Египетският национал, който взе участие на Мондиал 2026 и осъществя победната дузпа за родината си против Австралия в 1/16-финалите, идва в Разград от отбора на Замалек, с който завоюва три пъти купата в Египет.

" Здравейте, почитатели на Лудогорец! Как сте? Аз съм доста благополучен, че съм част от тима. Искаме да играем дружно и да се борим дружно на терена. Обещавам на почитателите, че дружно ще печелим трофеи. Само Лудогорец! ", сподели в посланието си централният бранител.

За правата на 25-годишния Абделмагид Лудогорец заплати 1,5 милиона евро на Замалек. Неговият контракт с " орлите " е до лятото на 2029 година.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР