Аз лично не съм оптимист, че ще имаме реформиране на

...
Аз лично не съм оптимист, че ще имаме реформиране на
Коментари Харесай

Огнян Минчев: Помним едноличното управление на служебните кабинети на Радев, но сега ще имат по-големи правомощия

„ Аз персонално не съм оптимист, че ще имаме реформиране на страната в посока значително понижаване на корупцията “, добави проф. Минчев.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР