Аз гласувах днес и дадох моя вот, за да има

...
Аз гласувах днес и дадох моя вот, за да има
Коментари Харесай

Илияна Йотова: Правителството трябва да бъде с много влиятелен глас сред европейските ни партньори

„ Аз гласувах през днешния ден и дадох моя избор, с цел да има скоро работещо Народно заседание, бързо да бъде определено неговото управление и да не сме очевидци на пазарлъци ”. Това съобщи президентът Илияна Йотова, откакто упражни правото си на глас в неделя.

Тя акцентира, че в България има проблеми за решение, свързани най-много с вътрешната политика и приходите. „ В момента системите буксуват. Нуждаем се и от грижа за най-уязвимите хора. Трябва да създадем по този начин, че държавното управление да бъде с доста мощен и авторитетен глас измежду европейските ни сътрудници. Деликатна е обстановката и в интернационален проект ”, сподели Йотова.

Президентът чака доста огромно изборна интензивност и българите да покажат, че им е „ все едно по какъв начин ще живеят ”.

Илияна Йотова показа, че е имало дребен проблем с машината, с която тя гласувала, само че той бил отхвърлен незабавно.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР