Айнтрахт Франкфурт продължава напред за Купата на Германия.Орлите“ победиха Виктория

...

Айнтрахт Франкфурт продължава уверено за Купата

Айнтрахт Франкфурт продължава напред за Купата на Германия.„ Орлите “ победиха Виктория Кьолн като посетител с 2:0 и към този момент са в трети кръг на турнирната конкуренция.

Елитният отбор вкара по един гол в двете полувремена и не се затрудни по никакъв метод с надалеч по-скромния си противник.

14 минути след началото на мача Елиес Скири откри резултата, откакто се възползва от подаване на Робин Кох.

В идващите минути Айнтрахт доминираше на терена в Кьолн, само че не съумя да си подсигури по-комфортен задатък.

През втората част мачът се успа, като Айнтрахт издебна своя съперник чак в 90-ата минута. Тогава Ансгар Кнауф бе прецизен, подпечатвайки триумфа на „ орлите “.

В различен дуел от конкуренцията Херта разруши Майнц с 3:0.