Айнтрахт (Франкфурт) посреща Барселона в първи 1/4-финален мач от Лига

...

Айнтрахт ще опита да направи чудо срещу Барселона

Айнтрахт (Франкфурт) посреща Барселона в първи 1/4-финален мач от Лига Европа.

Айнтрахт (Франкфурт) в профил Бетис на 1/8-финалите на Лига Европа по трагичен метод. Немският отбор беше спечелил първия мач с 2-1 като посетител и до самия завършек на реванша се усещаше умерено, когато в 90-минута Борха Иглесиас вкара гол за испанците и докара нещата до продължения.

Развръзката в тях пристигна в 112-та минута. Тогава недоразумение в отбраната на Бетис докара до автогол на Гуидо Родригес, който се оказа решителен и прати отбора на Айнтрахт в идващия стадий от шампионата.

След това, воденият от Гласнер отбор, стигна единствено до нулеви ремита против Лайпциг и Гройтер Фюрт в Бундеслигата.

Но какво да кажем за Барселона? Под управлението на Шави " Блаугранас " изживяват същински подем.

Те са в серия от към този момент 21 срещи без загуба във всички шампионати. Включително и 8 триумфа в предходните 9 мача. В това число и победа с 4-0 над безконечния зложелател Реал (Мадрид) като посетител напълно скоро.

В предходния кръг на Лига Европа " каталунците " отстраниха турския гранд Галатасарай с общ резултат 2-1.