Айнтрахт Франкфурт победи Олимпик Марсилия с 1:0 като гост в

...

Айнтрахт изненада Олимпик Марсилия насред Велодром

Айнтрахт Франкфурт победи Олимпик Марсилия с 1:0 като посетител в мач от втория кръг на групите на Шампионска лига. По този метод германците са трети с 3 точки, до момента в който французите остават на дъното с нула.

В 12-ата минута Алексис Санчес бе изведен на страхотна позиция в наказателното поле, след което стреля, само че топката мина на сантиметри от десния непряк дирек.

В 43-ата минута Йеспер Линдстрьом даде задатък на Айнтрахт, откакто овладя добре отскочила топка и с удар ниско в средата на вратата се разписа.

Той имаше още една опция в 54-ата минута след прецизен удар под напречната греда, който бе ослепително отразен от вратаря.

12 минути по-късно Валентин Ронже нанесе мощен удар в левия ъгъл, само че Кевин Трап избави.

Пет минути по-късно Луис Суарес пропусна златна опция, откакто стреля по земя в средата на вратата, само че с необикновен инстикт Трап мазета.

Рандал Коло Муани бе покрай гол четвърт час преди края на постоянното време, само че Пау Лопес не му разреши да вкара.

В 80-ата минута след доста добра композиция Даичи Камада удвои задатъка на гостите, само че попадението не бе зачетено поради засада.
Източник: lupa.bg