Айнтрахт Франкфурт победи Кьолн с 2:0 в среща от 21-ия

...

Айнтрахт Франкфурт влезе в Топ 3 след успех над Кьолн

Айнтрахт Франкфурт победи Кьолн с 2:0 в среща от 21-ия кръг на Бундеслигата и по този метод се изкачи на третото място в класирането.

През първото полувреме домакините упсяха да основат единствено едно по-сериозно голово състояние, само че изстрелът на Дайчи Камада бе избавен чудесно от Тимо Хорн.

През втората част Айнтрахт усили натиска си и доближи до попадение на Андре Силва в 54-ата минута, само че съдията го анулира, защото топката бе напуснала играта преди този момент. Само три минути по-късно португалецът още веднъж се разписа след чудесно подаване в наказателното поле и елегентно преодоля Хорн. Н’Дика удвои резултата в 79-ата минута, когато надскочи всички в наказателното поле след идеално изпълнен корнер от Филип Костич и за повторно простреля Хорн.

В идващият кръг Айнтрахт ще има сложната задача да посрещне първенеца Байерн Мюнхен в битката си за място в Топ 4 и класиране в Шампионската лига, до момента в който Кьолн ще продължи битката си за избавление с домакинство на Щутгарт.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `