Айнтрахт (Франкфурт) допусна домакинска издънка срещу Майнц 05, а това

...

Майнц препъна и Айнтрахт

Айнтрахт (Франкфурт) позволи домакинска издънка против Майнц 05, а това може да коства мястото на " орлите " в Шампионската лига през идващия сезон. Гостите поведоха в 11-ата минута посредством Карим Онисиво, а в 86-ата минута Айдън Хрустич изравни.

Така отборът на Ади Хютер остава пети с 57 точки, с една по-малко от четвъртия Борусия (Дортмунд). Майнц е 12-и с 36 точки.

Гостите излязоха напред в резултата в 11-ата минута. Тогава Доминик Кор откри Карим Онисиво, който с мощен удар вкара за 0:1.

В 76-ата минута Майнц получи златен късмет да удвои задатъка си, когато Онисиво се озова самичък против Трап, само че пропусна.

" Орлите " изравниха в 86-ата минута. Тогава Андре Силва откри Айдън Хрустич, който се оказа най-съобразителен в наказателното поле и изравни.

До края на мача Стивън Цубер и Андре Силва пропуснаха да донесат триумфа на Айнтрахт.