Айнтрахт Франкфурт 1 : 0 Барселона 48′ ГОЛ ЗА АЙНТРАХТ!

Айнтрахт - Барселона, домакините поведоха

Айнтрахт Франкфурт

1: 0

Барселона
 48′
ГОЛ ЗА АЙНТРАХТ! След осъществяване на корнер, топката бе изчистена и попадна в Кнауф, който от границите на наказателното поле насочи мощен удар под гредата и топката влезе за 1:0! Радост по трибуните във Франкфурт!

GOOOOOAAALL Eintracht Frankfurt scores first one against Barcelona

WHAT A GOAL

Via????:
— ليالي الخميس (@AlkhmysLyaly) 45′

45′
НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!
45′
КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!
44′
Жълт картон за Костич.
37′
Дузпа за Айнтрахт или пък не! Бускетс фаулира Буре, който падна. Главният арбитър прегледа обстановката и анулира първичното си решение за дузпа в интерес на домакините!
27′
Отсечен удар на Кристиян Якич от границата на наказателното поле летеше към долния десен ъгъл, само че Марк-Андре тер Щеген се регистрира с положително избавяне, с цел да предотврати заплахата.
23′
Проблеми за Шави. Пике се контузи откакто се подхлъзна и подстрада в бедрото. На негово място влезе Лангле.
 Снимка 569843
Източник:
12′
Пиер-Емерик Обамеянг стигна до точно извеждащо подаване, само че един от бранителите му лиши топката. Брилянтна интервенция в защита.
 Снимка 569841
Източник:
6′
Домакините стартират по-агресивно мача. Джибрил Сол опита рисков удар, само че топката мина много покрай вратата на катлунците.
1′

1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
Състав 1 Трап К. (В) (К) 1 Тер Щеген М. (В) 19 Боре Р. 18. Алба Ж. 15 Камада Д. 4 Араухо Р. 36 Кнауф А. 5 Бускетс Б. (К) 10 Костич Ф. 30 Гави 29 Линдстрьом Й. 24 Гарсия Е. 2 Н'Дика О. 25 Обамеянг П. 8 Соу Дж. 16 Педри 35 Тута 3 Пике Ж. 13 Хинтерегер М. 19 Торес Ф. 6 Якич К. 11 Траоре Треньор O. Гласнер Шави Резерви 27 Баркок А. 31 Балде А. 31 Граал Й. (В) 12 Брейтуейт М. 24 да Коста Д. 21 де Йонг Ф. 9 Ламерс С. 7 Дембеле О. 39 Пасиенсия Г. 15 Ленгле К. 17 Роде С. 22 Мингеса О. 18 Туре А. 13 Нето (В) 20 Хасебе М. 28 Нико 23 Хауге Й. 6 Пуч Р. 7 Хрустич А. 36 Тенас 22 Чандлър Т.
Айнтрахт (Франкфурт) посреща Барселона в първи 1/4-финален мач от Лига Европа.

Айнтрахт (Франкфурт) в профил Бетис на 1/8-финалите на Лига Европа по трагичен метод. Немският отбор беше спечелил първия мач с 2-1 като посетител и до самия завършек на реванша се усещаше умерено, когато в 90-минута Борха Иглесиас вкара гол за испанците и докара нещата до продължения.

Развръзката в тях пристигна в 112-та минута. Тогава недоразумение в отбраната на Бетис докара до автогол на Гуидо Родригес, който се оказа решителен и прати отбора на Айнтрахт в идващия стадий от шампионата.

След това, воденият от Гласнер отбор, стигна единствено до нулеви ремита против Лайпциг и Гройтер Фюрт в Бундеслигата.

Но какво да кажем за Барселона? Под управлението на Шави " Блаугранас " изживяват същински подем.

Те са в серия от към този момент 21 срещи без загуба във всички шампионати. Включително и 8 триумфа в предходните 9 мача. В това число и победа с 4-0 над безконечния зложелател Реал (Мадрид) като посетител напълно скоро.

В предходния кръг на Лига Европа " каталунците " отстраниха турския гранд Галатасарай с общ резултат 2-1.