Авторът на гола за Колумбия срещу Сенегал Йери Мина гледа

...

Професора има план за действие и занапред, развълнувани са колумбийците

Авторът на гола за Колумбия против Сенегал Йери Мина гледа самоуверено напред към идващите етапи на Световното състезание. С неговото попадение “Лос Кафетерос” финишираха на първа позиция и на осминафиналите ще играят против Белгия или Англия. “Благодаря на Бог, благодаря на фамилията ми и на всички мои другари - съобщи бранителят на Барселона. - Нашият треньор Хосе Пекерман, който назоваваме Професора, има проект за деяние и отсега нататък.”

Ако доближат до четвъртфиналите, южноамериканците ще спорят с спечелилия от дуела Швеция - Швейцария.
d
Интересното е, че Мина се разписа и в предходния мач на колумбийците - против Полша (3:0), когато заби първия гол. Мондиал 2018 3 кръг, четвъртък 28 юни  Сенегал 0:1краен резулат  Колумбия