Автомобил в плевенска регистрация провокира софиянци. Колата с марка Хюндай“

...
Автомобил в плевенска регистрация провокира софиянци. Колата с марка Хюндай“
Коментари Харесай

Кола спря само за малко на трамвайни релси в София СНИМКА

Автомобил в плевенска регистрация предизвика софиянци. Колата с марка „ Хюндай “ е спряла на трамвайните релси на улица „ Граф Игнатиев “. Очевидец разяснява: „ Само за малко, до аптеката на рубрика... “.

Макар и за малко, паркирането и престоят на релсите, е неразрешен. Този вид транспортни средства постоянно са с преимущество пред останалите участници в придвижването. Заформи се полемика под обявата във Фейсбук. Част от хората считат, че плевенският водач евентуално не е осведомен, защото в града му няма този вид градски превоз.

„ Няма нищо неприятно в това, че някой е роден на село, неприятното е, че селяндурите /в.т.ч. и тези, родени в София/ са нагли и се изживяват като ненаказуеми и недостижими... само че родната милиция ни пази да не им създадем нещо, “ разяснява мъж.

„ На село трамвай няма, от кое място за знае, че е спрял на релси. “



Снимка: Велизар Чакалов
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР