Автомобил, управляван от 12-годишно момче, катастрофира в Търговищко. При инцидента

...
Автомобил, управляван от 12-годишно момче, катастрофира в Търговищко. При инцидента
Коментари Харесай

12-годишно дете кара кола край Търговище и катастрофира, има пострадали

Автомобил, ръководен от 12-годишно момче, катастрофира в Търговищко. При случая са потърпевши бабата и дядото на момчето, оповестиха отМВР. От полицията прецизираха, че няма заплаха за живота на пострадалите, съобщи Дарик.

От полицията оповестиха, че по първични данни дядото е дал автомобила си на момчето.

Пътното произшествие е станало в землището на село Кралево , наоколо до язовира. Детето е карало в земеделска обработваема повърхност, навлязло е в речно корито и колата се е забила в срещуположен земен склон.

В резултат на злополуката в болница са настанени за лекуване двамата пасажери - пътувалият на предна дясна седалка 74-годишен мъж и 72-годишна жена, която е стояла на задната седалка. Мъжът е с голям брой фрактури по шията и гръдния панер и с пневмоторакс. Пострадалата жена е с фрактури на крайник и ръка.

На 12-годишния лидер е взета проба за алкохол, която е негативна. Причините за зародилия пътен случай ще бъдат изяснявани в хода на формираното по случая досъдебно произвеждане.

Източник: struma.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР