Кола се заби в дентален кабинет в София, има сериозни щети С...
Автомобил се вряза в дентален кабинет в София. Инцидентът е станал в четвъртък (25 юни) на ул. „ Горски пасажер “.
По информация на притежателите на клиниката няма потърпевши хора. Денталният център обаче няма да работи в идващите няколко дни, защото следва премахване на нанесените вреди.
От фрагменти, публикувани в обществените мрежи, се вижда, че са съществено развалени както фасадата на постройката, в която се намира кабинетът, по този начин и част от профилираната здравна инсталация вътре.
„ Най-важното е, че няма потърпевши и всички са добре. Затова сме безпределно признателни! В такива моменти човек осъзнава какъв брой скъпи са хората към него. Благодарим от сърце на целия екип, на околните, приятелите и съседите, които подадоха ръка и ни помогнаха да се оправим със обстановката “, показват от клиниката.
По информация на притежателите на клиниката няма потърпевши хора. Денталният център обаче няма да работи в идващите няколко дни, защото следва премахване на нанесените вреди.
От фрагменти, публикувани в обществените мрежи, се вижда, че са съществено развалени както фасадата на постройката, в която се намира кабинетът, по този начин и част от профилираната здравна инсталация вътре.
„ Най-важното е, че няма потърпевши и всички са добре. Затова сме безпределно признателни! В такива моменти човек осъзнава какъв брой скъпи са хората към него. Благодарим от сърце на целия екип, на околните, приятелите и съседите, които подадоха ръка и ни помогнаха да се оправим със обстановката “, показват от клиниката.
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ




