Кола без шофьор „паркира" в подлеза на Орлов мост
Автомобил " паркира " в подлеза на Орлов мост. Колата се е спуснала по стълбите без водач, заяви Българска национална телевизия.
Прочетете още
Няма данни за потърпевши.
Вероятно автомобилът е бил оставен без контрол.
На място са пристигнали екипи на полицията.
Наблизо е бил и издателят Христо Блажев, който бил на косъм да бъде ударен от колата.
" Слизах към метрото в подлеза под Орлов мост. Чух тътнеж и скърцане на метал. Застинах и тъкмо пред мен от стълбите откъм Българска национална телевизия се сурна празна кола, която няколко момчета стопираха, откакто ударите в праговете убиха инерцията ѝ. Никой не бе ударен, чист шанс. Странен ден си е ", написа той във Фейсбук, публикувайки фотография на автомобила.
Прочетете още
Няма данни за потърпевши.
Вероятно автомобилът е бил оставен без контрол.
На място са пристигнали екипи на полицията.
Наблизо е бил и издателят Христо Блажев, който бил на косъм да бъде ударен от колата.
" Слизах към метрото в подлеза под Орлов мост. Чух тътнеж и скърцане на метал. Застинах и тъкмо пред мен от стълбите откъм Българска национална телевизия се сурна празна кола, която няколко момчета стопираха, откакто ударите в праговете убиха инерцията ѝ. Никой не бе ударен, чист шанс. Странен ден си е ", написа той във Фейсбук, публикувайки фотография на автомобила.
Източник: trafficnews.bg
КОМЕНТАРИ




