Кола без шофьор паркира в подлеза на Орлов мост
Автомобил " паркира " в подлеза на Орлов мост. Колата се е спуснала по стълбите без водач. Няма данни за потърпевши.
Вероятно автомобилът е бил оставен без контрол. На място към този момент са пристигнали екипи на полицията.
видео: Росен Станчев, Българска национална телевизия
фотоси: Поли Златарева, Българска национална телевизия
Вероятно автомобилът е бил оставен без контрол. На място към този момент са пристигнали екипи на полицията.
видео: Росен Станчев, Българска национална телевизия
фотоси: Поли Златарева, Българска национална телевизия
Източник: bnt.bg
КОМЕНТАРИ




