Автомобил паркира в подлеза на Орлов мост. Колата се е

...
Автомобил паркира в подлеза на Орлов мост. Колата се е
Коментари Харесай

Кола без шофьор паркира в подлеза на Орлов мост

Автомобил " паркира " в подлеза на Орлов мост. Колата се е спуснала по стълбите без водач. Няма данни за потърпевши.



Вероятно автомобилът е бил оставен без контрол. На място към този момент са пристигнали екипи на полицията.

видео: Росен Станчев, Българска национална телевизия

фотоси: Поли Златарева, Българска национална телевизия
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР