Автомобил паркира в подлеза на Орлов мост. Колата се е

...
Автомобил паркира в подлеза на Орлов мост. Колата се е
Коментари Харесай

Кола без шофьор паркира“ в подлеза на Орлов мост

Автомобил " паркира " в подлеза на Орлов мост. Колата се е спуснала по стълбите без водач.

Няма данни за потърпевши. Вероятно автомобилът е бил оставен без контрол.

На място към този момент са пристигнали екипи на полицията.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР