Кола без шофьор паркира“ в подлеза на Орлов мост
Автомобил " паркира " в подлеза на Орлов мост. Колата се е спуснала по стълбите без водач.
Няма данни за потърпевши. Вероятно автомобилът е бил оставен без контрол.
На място към този момент са пристигнали екипи на полицията.
Няма данни за потърпевши. Вероятно автомобилът е бил оставен без контрол.
На място към този момент са пристигнали екипи на полицията.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




