Автомагистрала Тракия“ е затворена в двете посоки заради тежка катастрофа

...
Автомагистрала Тракия“ е затворена в двете посоки заради тежка катастрофа
Коментари Харесай

Затвориха магистрала Тракия заради катастрофа с трима загинали

Автомагистрала „ Тракия “ е затворена в двете направления поради тежка злополука на територията на област Ямбол. Тир е блъснал лек автомобил, като по първични данни има трима починали - възрастен мъж и две деца.

Инцидентът е станал малко преди 13:00 часа. По първична информация тежкотоварният автомобил е спукал гума в платното в посока София, малко преди пътен възел „ Зимница “. В резултат на това водачът е изгубил надзор, минал през мантинелата и блъснал лек автомобил в платното за Бургас.

Други трима ранени са настанени в болничното заведение в Ямбол. Заради образувалото се запушване е изпратен хеликоптер, който да транспортира по-бързо потърпевшите към лечебно заведение.

Шофьорите могат да употребяват обходен маршрут през остарелия път Айтос – Карнобат.
Източник: moreto.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР