12 студенти, убити, когато автобус, камион се сблъска в Бразилия; Шофьорът на камиони арестува, опитвайки се да избяга от местопроизшествието, властите твърдят, че
Автобус, пренасящ студенти и камион, се е сблъскал по автомагистрала в югоизточна Бразилия, убивайки 12 пасажери и наранявайки 21 други, обявиха управляващите в петък.
Шофьорът на камиона, който също беше ранен, се опита да избяга от мястото на злополуката късно в четвъртък вечер на автомагистрала покрай град Рибейрао, в щата Сао Пауло, само че беше заловен и Хоспитализирани, оповестиха управляващите. По -късно той беше упрекнат в опит да избяга от местопроизшествието, несъзнателно ликвидиране и телесни повреди.
Всички мъртви бяха студенти от Университета на Франка, оповестиха чиновници. Ранените са откарани в лечебни заведения в района, само че множеството са освободени. Една от ранените страда от " черепна контузия ", а други трима бяха приети в болница и са в устойчиво положение, заяви осведомителната организация AFP.
локалните телевизионни станции излъчват изображения от сцената на злополуката, показваща рейса, вляво страна изцяло унищожена при конфликта.
gov. Tarcísio de Freitas разгласи три дни офи...
Прочетете целия текст »




