Зрелищно: Автобус тръгна на собствен ход и помете две патрулки в Горна Оряховица
Автобус от публичния превоз е тръгнал без водач и е блъснал две патрулки, паркирани пред районното ръководство в Горна Оряховица.
Катастрофата е станала към 15.30 ч., до момента в който водачът на автобуса бил слязъл, само че не е обезопасил возилото.
Няма жертви и потърпевши при случая, вредите се обясняват.
Катастрофата е станала към 15.30 ч., до момента в който водачът на автобуса бил слязъл, само че не е обезопасил возилото.
Няма жертви и потърпевши при случая, вредите се обясняват.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




