Извънредно! Автобус по линията Варна – София падна в дере, много пострадали
Автобус по линията Варна – София е аварирал през нощта край Ловеч. Инцидентът е станал към 2 ч. на пътен възел Абланица – разклона за Ловеч и Троян, съобщи нова тв.
По първична информация рейсът е паднал в дере по неразбираеми аргументи. Десет души са потърпевши леко – с порязвания, натъртвания и охлузвания. Всички те са прегледани и освободени за домашно лекуване. Само един пасажер е оставен за наблюдаване в болница, без заплаха за живота.
По случая е формирано досъдебно произвеждане. Причините за злополуката се обясняват.
Източник: vijti.com
КОМЕНТАРИ




