Австриецът Мануел Шютенгрубер ще бъде главен съдия на първата среща

...
Австриецът Мануел Шютенгрубер ще бъде главен съдия на първата среща
Коментари Харесай

Непознат австриец ще ръководи "Жалгирис" - "Лудогорец"

Австриецът Мануел Шютенгрубер ще бъде основен арбитър на първата среща от втория квалификационен кръг на Шампионската лига сред " Жалгирис " и " Лудогорец ". Двубоят е на 12 юли (сряда) от 21.00 часа българско време в столицата на Литва Вилнюс.

Помощници на 33-годишния Шютенгрубер ще бъдат сънародниците му Роланд Бранднер и Щефан Кююр. За четвърти арбитър е назначен Себастиан Гизхамер (Австрия).

Делегат на УЕФА ще бъде Роберт Кашпал (Унгария), а съдийски наблюдаващ е Бошко Йованетич (Сърбия).

Шютенгрубер част от съдийската листа на ФИФА от 2014 година. Той няма огромен опит на интернационално равнище, като през предишния сезон е управлявал два мача от квалификациите на Лига Европа, две срещи от груповата фаза на младежката Шампионска лига, както и още два дуела от елитния кръг на квалификациите за юноши до 19 години.
Източник: btvnovinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР