Аугсбург за кратко заплашиха да се върнат през второто полувреме,

...

Байер Леверкузен завърши БЕЗ ПОБЕДЕН сезон в Бундеслигата под ръководството на Шаби Алонсо, като победи Аугсбург с 2-1 в последния ден, за да удължи своята непобедена серия до 51 мача

Аугсбург за малко заплашиха да се върнат през второто полувреме, когато Мерт Комур върна гол в 62-ата минута, само че Леверкузен удържа, с цел да обезпечи историческото си достижение.

Играчите честваха дружно на терена по-късно, до момента в който Алонсо прегръщаше треньорския си щаб, преди да вдигне трофея на Бундеслигата пред цялостна аудитория.

Байер Леверкузен подвигна трофея на Бундеслигата след довеждане докрай на непобеден сезон

Мениджърът Шаби Алонсо беше очарован и удари във въздуха, когато се качи на подиума за презентацията

Играчите по-рано честваха на терена дружно с треньорския щаб след цялостен работен ден

Алонсо също беше забелязан да прегръща треньорството си личен състав на тъчлинията