Аугсбург победи с 2:1 Айнтрахт Франкфурт в срещата им от

...

Аугсбург замрази Айнтрахт с 2:1 в студа

Аугсбург победи с 2:1 Айнтрахт Франкфурт в срещата им от 13-ия кръг на Бундеслигата. В мач, игран в много мразовити условия, домакините откриха първи в 28-та минута. Феликс Удокай беше на вярното място, с цел да доближи първи до противоречива топка в наказателното поле и изстреля топката в мрежата за 1:0В 58-та минута, Аугсбург нанесе и втория си удар. Иаго получи топката на границата на наказателното поле и с акуратен изстрел вкара кълбото в десния ъгъл. Четвърт час преди края домакините получиха и дузпа след ревизиране на ВАР, само че Ермедин Демирович изпусна шанса да направи задатъка на своя отбор типичен. Айнтрахт съумя да върне едно попадение единствено три минути по-късно след автогол на Дамен, само че до непълен поврат не се стигна.
Източник: novsport.com