Атлетико (Мадрид) спечели с 2:1 срещу Порто в първия кръг

...

Уникална драма в Мадрид! Три гола в добавеното време и триумф за Атлетико срещу Порто

Атлетико (Мадрид) завоюва с 2:1 против Порто в първия кръг от груповата фаза на Шампионската лига, само че забавното е, че и трите гола в мача паднаха в добавеното време.

Ермосо зарадва тима на Диего Симеоне в 92-ата минута, само че успеха за малко да им се изплъзна, откакто 4 минути по-късно Порто преодоля Облак от дузпа за 1:1. Точен от бялата точка беше колумбиецът Матеус Урибе.
 Снимка 586636
Източник:

Спасител на Атлетико обаче се оказа Антоан Гризман, който едвам в 101-ата минута след асистенция на Витсел раздруса мрежата на португалския гранд за 2:1 и " взриви " трибуните на " Уанда Метрополитано ".

IT IS NEVER OVER UNTIL IT IS OVER IN FOOTBALL????????????

2-1 Atlético Madrid.

GRIEZMANN GIVES ATLETICO THE LEAD IN THE 101ST MINUTE AND DIEGO SIMEONE CELEBRATES WITH THE SQUAD!!!!!!!
CRAZY

— DEAN FOOTBALL⚽ (@DEANFOOTBALL1)
В другия мач от групата Брюж съумя да надвие Байер (Леверкузен) с 1:0, а единственият гол в мача бе дело на Абакар Сила в 42 минута на дуела.