Атлетико Мадрид си изпати от силната форма на Реал Сосиедад

...

Звучен шамар за Атлетико на Аноета

Атлетико Мадрид си изпати от мощната форма на Реал Сосиедад и понесе тежка загуба при гостуването си на " Аноета ". Отборът на Диего Симеоне беше победен с 0:3 и преднината му пред Реал Мадрид в битката за второто място в Ла Лига е единствено 3 точки. Вилиан Жозе откри резултата в средата на първото полувреме, а след почивката два гола на Хуанми донесоха третата поредна победа на Реал Сосиеад. Баските към този момент са 11-и в класирането, откакто в един стадий от сезона не бяха надалеч от зоната на изпадащите.

" Дюшекчиите " имаха проблеми в отсъствието на контузения Диего Коща и през първото полувреме сътвориха малко рискови офанзиви.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Примера дивисион 33 кръг, четвъртък 19 април  Реал Сосиедад 3:0краен резулат  Атлетико Мадрид