Атлетико Мадрид разгроми с 6:1 като домакин Гранада мач от

...

Луис Суарес дебютира за "Атлетико" с два бързи гола и асистенция

" Атлетико " Мадрид разгроми с 6:1 като хазаин " Гранада " мач от Ла Лига, а новото попълнение Луис Суарес направи впечатляващ дебют за " рохибланкос " броени дни след раздялата си с " Барселона ".

Уругвайският национал, който се включи от аварийна пейка в 70-ата минута, вкара два гола и направи асистенция.

Още в деветата минута Анхел Кореа центрира за Диего Коста и той с глава даде задатък на " червено-белите ". Саул Нигес пропусна дузпа в 16-ата минута, а Кореа усили задатъка на столичаните две минути след почивката.

Жоао Феликс повиши на 3:0 в 65-ата минута след асистенция на Коста.

Маркос Йоренте се разписа във вратата на гостите след съвършено извеждащо подаване на Суарес в 72-ата минута. Пет минути преди приключване на постоянното време Йоренте центрира отдясно и Луис Суарес с диагонален удар с глава означи за 5:0.

В 87-ата минута Хорхе Молина върна едно попадение за тима от Андалусия, а Суарес оформи крайното 6:1 в спомагателното време с добавка, откакто първият му удар срещна гредата.

От началото на шампионата " Атлетико " Мадрид има 3 точки, до момента в който " Гранада " е с 6 точки.
Източник: btvnovinite.bg