Атлетико Мадрид наниза 4 гола при гостуването си на третодивизионния

...

Четири гола за "Атлетико" Мадрид в повторния дебют на Диего Коста

" Атлетико " Мадрид наниза 4 гола при гостуването си на третодивизионния " Леида " в първи мач от 1/8-финалите за Купата на Краля. Домакините стартираха мощно и надъхано, само че Агудо пропусна на няколко пъти. Постепенно гостите взеха самодейността и в 33-та минута откриха резултата посредством своя капитан Диего Годин. Само 4 минути по-късно пък Фернандо Торес повиши на 2:0, макар че беше в състояние на засада.

След почивката в игра се появи Диего Коста, който направи още един дебют за отбора от Мадрид. Дебют пък направи и новото попълнение от Севиля Витоло. Само няколко минути, откакто се появи в игра, Коста осъществя и направи резултата типичен. В 91-та минута пък Трийес от домакините получи втори жълт картон и съотвевтно червен и остави тима си с човек по-малко. При осъществяването на фаула Грийзман стреля, топката се отклони в главата на Радулович и влезе в мрежата на Оливерос за четвърти път.

Така " Атлетико " направи изцяло протоколен реванша в Мадрид след седмица.
Източник: btvnovinite.bg