Атлетико Мадрид 1 : 1 Селта Виго 45′ ГОООЛ!!! СУАРЕС!!!Отново

Атлетико - Селта, 1:1 Суарес изравнява секунди преди почивката

1: 1

Селта Виго
 45′
ГОООЛ!!! СУАРЕС!!!

Отново на точното място и в точното време. Феноменалната " деветка " на Атлетико избавя тима си във значим миг. Изглежда двата отбора ще се отдръпват на отмора при тъждество.

35′
Вратарят на гостите Рубен Бланко умерено може да си подремне. Тази вечер Атлетико не наподобява на себе си. Все още има задоволително време да се разсъни...
25′
До по-сериозен порив по този начин и не се стигна. Домакините не са на типичната висота след първите 25 минути на срещата.
 Снимка 517693
Източник:
23′
Фелипе също получава публично предизвестие.
17′
Шанс за Суарес! Отговорът на Атлетико не закъсня. Таранът на домакините насочи рисков изстрел, който мина наоколо до вратата.
12′
ГОООЛ!!! Феноменално осъществяване на Санти Мина!

Острието на гостите плонжира сред двамата централни бранители и отигра доста сложна топка, с цел да открие резултата. Вече отбелязахме, че Селта е по-настоятелният тим. Атлетико работи прибързано и беше осъден.
10′
Изненадващо или не гостите се изнесоха напред през цялото време. Селта пробва да натиска първенеца в първите 10 минути на мача. До момента няма нищо по-сериозно пред някоя от двете порти.
4′
Жълт картон за Ренато Тапиа. Безумно влизане от опорния халф на гостите, който в този момент ще би трябвало да има едно мислено до края на срещата.
1′

1′
Начало на мача.
Състав 10. Кореа 4. Араухо 18. Фелипе 10. Аспас 2. Хименес 13. Бланко 6. Коке (к) 19. Карисол 4. Кондогбиа 2. Майо (к) 14. Йоренте 23. Мендес 8. Саул 22. Мина 13. Облак 24. Мурило 12. Ренан Лоди 9. Нолито 15. Савич 6. Суарез 9. Суарес 14. Тапиа Треньор Диего Симеоне Едуардо Кудет Резерви 22. Камело 18. Айдо 21. Караско 27. Баеза 41. Кастро 8. Белтран 1. Гърбич 12. Ферейра 42. Сориано 29. Фонтан 5. Торейра 11. Мор 20. Витоло 39. Холсроув 24. Вършалко 21. Солари 20. Васкес 1. Вияр
Атлетико (Мадрид) посреща на своя " Уанда Метрополитано " Селта в мач от 22-ия кръг на Ла Лига. Възпитаниците на Диего Симеоне влизат в срещата със самочувстие, откакто са еднолично на върха в Испания.

" Дюшекчиите " са един от най-хубавите тимове в Европа през този сезон, като в шампионата са с 16 победи, 2 равенства и единствено 1 загуба. Преднината им пред втория Барселона е 6 точки, само че Атлетико е с 2 мача по-малко.

Селта се показва на приливи и отливи през 2020/2021. Няма извоювано посещение от началото на декември и е твърдо в средата на таблицата.

Несъмнено огромният отсъстващ за домакините е Жоао Феликс. Детето знамение е с ковид. Освен него в лазарета поради COVID-19 са Тома Лемар, Ектор Ерера, Яник Ферейра-Караско, Марио Ермосо и Муса Дембеле. Предстои да разберем дали проблемите със самоизолирането на тези футболисти ще се отразят на водача в Ла Лига.