Атлетик (Куклен) спечели с 4:2 срещу Верея в Стара Загора.

...

Атлетик с победа в Стара Загора

Атлетик (Куклен) завоюва с 4:2 против Верея в Стара Загора. Срещата е от 37-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Стана завладяващ дуел с обрати в резултата. Гостите откриха с гол на  Станимир Димитров в 21-ата минута.

Веселин Митев обаче наклони везните в интерес на домакините с попадения в 38-а и 52-ата минута. Скоро обаче Станимир Димитров изравни от дузпа, отсъдена за нарушаване против Ванчо Траянов. Емил Аргиров изведе Атлетик напред с гол в 64-ата минута. Скоро по-късно, Траянов сложи точка на разногласието – 2:4.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.