Атлетик (Куклен) се наложи с 3:1 над гостуващия му Левски

...
Атлетик (Куклен) се наложи с 3:1 над гостуващия му Левски
Коментари Харесай

Мирослав Банчевски: Заслужено загубихме

Атлетик (Куклен) се наложи с 3:1 над гостуващия му Левски (Карлово). Срещата е от 27-ия кръг на Югоизточната Трета лига.
 Атлетик повали Левски (Карлово) още преди почивката Атлетик повали Левски (Карлово) още преди почивката

Мирослав Банчевски, механически шеф на карловския отбор разяснява пред клубния уебсайт.

„ Заслужено загубихме, тъй като пропиляхме цялото първо полувреме. Има такива мачове. Те ни вкараха три гола с три удара. Даже единия ние си го вкарахме. През второто полувреме играхме добре, противникът не съумя да си подаде топката два пъти. Просто Атлетик подходи вярно към мача, а ние се мъчихме да играем техничен футбол, само че на този терен нямаше по какъв начин да се получи. А и за мен не беше отсъдена чиста дузпа в наша изгода 30 минути преди края. Това можеше да промени развоя, тъй като имаше задоволително време до края. Но по този начин е видял съдията, по този начин е отсъдил. Имаме мач в събота. Ще гледаме да се върнем на победния път. Няма какво да вършим друго. След края на мача влязох в съблекалнята и споделих на момчетата да подвигат главите, тъй като след единствено два дни имат нов късмет за триумф “.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР