АТЛАНТА (AP) — Джейлън Джонсън уцели два изравняващи свободни хвърляния

...

Джейлън Джонсън играе ролята на Хоукс, надживяващи Embiid-less 76ers, 139-132 в продълженията

АТЛАНТА (AP) — Джейлън Джонсън уцели два изравняващи свободни хвърляния в продълженията и по-късно добави зелена тройка с 39 оставащи секунди, изпращайки Atlanta Hawks до победа със 139-132 над Tyrese Maxey и Philadelphia 76ers в сряда вечер.

Johnson, който имаше 25 точки и 16 битки, добави още два наказателни удара с оставащи 13 секунди, с цел да помогне завърши.

Макси имаше 35 точки, девет асистенции, осем битки и четири отнети топки. Тобиас Харис добави 32 точки за 76ers, които играха без Джоел Ембийд и претърпяха трета поредна загуба.

Тройката на Трей Йънг в първата минута на четвъртата четвърт даде на Атланта първата преднина през второто полувреме. Хоукс останаха начело, до момента в който прозорецът на Макси не даде преднина на 76ers със 122-121. Макси добави тройка, която усили преимуществото до четири точки.

Изоставайки 125-124, Атланта извика таймаут с оставащи 15 секунди в регулацията. Макси беше отсъден за фаул при удара на Йънг към коша 12,1 секунди преди края...