Атанас Кателиев от отбора на Влади Ампов-Графа не остави сухо

...
Атанас Кателиев от отбора на Влади Ампов-Графа не остави сухо
Коментари Харесай

Стругарят в „Гласът на България“ двойник на Дими от „Сленг“!

Атанас Кателиев от тима на Влади Ампов-Графа не остави изсъхнало око в публиката с осъществяването на „ Мой свят “ на полуфинала на „ Гласът на България “. Стругарят от Варна се трансформира в безспорен двойник на починалия Дими от „ Сленг “, а треньорите за следващ път се убедиха, че Атанас основава шедьоври освен с ръце в фамилната работилница, само че и с гласа си.

„ Ето това желаех да чуя целия сезон - Атанас на български! Браво “ ", приветства го Графа, а Камелия се закани палаво: „ Влади, в случай че не напишеш на това момче ария, ще те напляскам! “.

За Кателиев присъединяване в шоуто е късмет да скъса с часовете по роботика в Математическата гимназия, с цел да се отдаде на музикална кариера. Най-голямото предизвикателство за него е да загърби навика от кварталния пиано бар, в който пее закован на стол, и да разчупи наличието си на огромна сцена.

Осем солови осъществявания и четири дуета сред съотборници се борят за зрителските благосклонности на полуфинала в най-оспорваното музикално съревнование в неделя вечер.

Всичко е в ръцете на феновете, които посредством смс гласоподаване ще решат кои четирима участници ще отпаднат и кои четирима отиват на огромния край на 9 юни, с цел да се преборят за купата „ глас на България “ и премията от 50 000 лв..


Източник: blitz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР