Аталанта завърши 1:1 при гостуването на Удинезе в отложен мач

...

Аталанта с девети мач без поражение в Серия А

Аталанта приключи 1:1 при гостуването на Удинезе в отсрочен мач от 10-ия кръг на италианската Серия А.

Луис Муриел изравни за бергамаските минута преди почивката и резервира серията на отбора от девет следващи мача без загуба в шампионата и общо 12 във всички шампионати.

Удинезе поведе с първата си офанзива. Още в 23-а секунда Кевин Лазаня откри Роберто Перейра, който прати топката мрежата с най-бързия гол на Удинезе в Серия А от ноември 2014 година.

В самия завършек на първата част Муриел осъществя 11-ия си гол в калчото за сезона и изравни резултата.

През втората част и двата тима имаха положения да стигнат до успеха, само че равенството се резервира до последния съдийски сигнал.

Двубоят трябваше да се играе през декември, само че бе отсрочен поради наводнен терен. Аталанта остава на 6-о място в таблицата с равни точки с петия Ювентус, който има мач по-малко. Удинезе е 15-и.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `