Аталанта и Интер завършиха 0:0 в двубой от 32-ия кръг

...

Аталанта и Интер не се победиха

Аталанта и Интер приключиха 0:0 в дуел от 32-ия кръг на Серия А.

Домакините започнаха много напористо и сътвориха няколко голови положения пред вратата на Ханданович.

В 6-ата минута Алехандро Гомес съумя да се измъкне от засадата и остана очи в очи с вратаря на Интер, само че стреля настрана от вратата. В средата на полувремето още веднъж вратаря на гостите избави отбора си от попадение.

В края на полувремето Иван Перишич получи отличен пас от дълбочина и стреля към ъгъла, само че сантиметри разделиха хърватина от гол.

През втората част Ханданович още веднъж избави тима си от попадение, само че това се получи и с вратаря на домакините, който избави всичко пред вратата и закономерно двата отбора приключиха 0:0.

Така Интер е пети с 60 точки, колкото имат Лацио и Рома, само че грандът от Милано е с мач повече. Аталанта е на 8-ото място с 49.