Астън Вила и Бърнли завършиха 1:1 в отложен мач от

...

Бърнли прати Лийдс в зоната на изпадащите с точка срещу Астън Вила

Астън Вила и Бърнли приключиха 1:1 в отсрочен мач от 18 кръг на британската Висша лига, като по този начин гостите изплуваха над зоната на изпадащите и пратиха там Лийдс Юнайтед.

Ашли Барнс откри резултата в последните секунди на първата част от дузпа, а Емилиано Буендия изравни за „ виланите “, като това се оказа задоволително за „ виненочервените “, тъй като имат по-добра голова разлика от директния си съперник в дъното на таблицата.

Марк Лоутън обаче си изкара червен картон в продължението на мача, откакто се бе появил на терена единствено 5-6 минути по-рано, а това значи, че ще ще пропусне семейството против Нюкасъл през уикенда.

По същото време Лийдс гостува на Брентфорд и несъмнено ще следим развиването и на двете срещи в действително време, с цел да получим отговор на един от последните значими въпроси в Англия този сезон.

Източник: fakti.bg