Associated Press (AP) — Четирима от шестимата американски войници, убити

...
Associated Press (AP) — Четирима от шестимата американски войници, убити
Коментари Харесай

Пентагонът казва, че 4-ма американски войници, загинали във войната в Иран, са били резервисти, които са работили в логистиката

Associated Press (AP) — Четирима от шестимата американски бойци, убити във войната в Иран, бяха разпознати във вторник от Пентагона като членове на армейския запас от разнообразни щати, които са работили в логистиката и са поддържали войските, снабдявани с храна и съоръжение.

Те починаха в неделя при удар с дрон команден център в Порт Шуайба, Кувейт, единствено ден откакто Съединени американски щати и Израел започнаха военната си акция против Иран. Иран отговори, като изстреля ракети и дронове против Израел и няколко арабски страни от Персийския залив, които са домакини на въоръжените сили на Съединени американски щати.

Убитите са капитан Коди Хорк, 35, от Winter Haven, Флорида; сержант 1-ви клас Ноа Тиетженс, 42, от Белвю, Небраска; сержант 1-ви клас Никол Амор, 39, от White Bear Lake, Минесота; и Sgt. Деклан Коуди, 20-годишен от Уест Де Мойн, Лоуа, който посмъртно беше нараснал от експерт. Не бяха обявени други имена.

„ Всички тези мъже и дами самоуверено се включиха като доброволци да пазят страната ни и...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР